NetStar RM & CCS

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace


Stránka projektu

N NetStar je komplexní VoIP ústředna pro společnost 2N telekomikace a.s., která se skládá ze tří částí. Serveru implementovaném v Java EE frameworku Grails, webového kontaktního centra a nahrávacího systému implementovaných v JavaScriptovém frameworku AngularJS. NetStar umožňuje pracovat jak s jednoduchými telefonními hovory, tak i s videokonfe­rencemi. Telefonní i videohovory je možné automaticky nahrávat pomocí Record Manageru a veškeré události snadno spravovat přes Contact Center. Díky monitoringu je vždy k dispozici přehled o hovorech čekajících na odbavení, podrobné statistiky hovorů, a informace o spolehlivosti plnění služeb (SLA).


Poslední projekty

Screenshot aplikace

SAP UI5

SAP UI5 je webová responzivní aplikace pro správu objednávek jednotlivých eshopů E-commerce holdingu implementována v proprietárním SAP UI5 frameworku. Aplikace se připojuje díky servisní vrstvě implementované v AngularJS frameworku k REST API middlewaru.

Screenshot aplikace

DEM

DEM (Deus Ex Machina) je middleware REST API společnosti E-commerce holding, a.s., který slouží jako prostředník ke komunikaci jednotlivých e-shopů s různými logistickými partnery. Zároveň obsahuje clearingové centrum pro správu financí. K dispozici je rovněž webové administrační rozhraní v JavaSriptovém frameworku AngularJS, které umožňuje kompletní správu objednávek, e-shopů a jejich uživatelů, plateb, reportů a dalších.

Promo web screenshot

Duplex Player

DuplexPlayer je výkonný video přehrávač virtuální reality schopný přehrát videz až do rozlišení 16K. Podporuje paralelně několik video vstupů a video a autido výstupů. Mezi pokročilé vlastnosti přehrávače patří 3D mapování na kostku, kouli a válec, umí vkládat VR titulky a umožňuje horizontální a vertikální kompenzaci oční vady. Přehrávač je optimalizován pro 64 bitové operační systémy. Využívá OpenGL, OpenAL a FFMPEG. Grafické uživatelské rozhranní je postaveno na Qt frameworku.