NetStar RM & CCS

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace


Stránka projektu

N NetStar je komplexní VoIP ústředna pro společnost 2N telekomikace a.s., která se skládá ze tří částí. Serveru implementovaném v Java EE frameworku Grails, webového kontaktního centra a nahrávacího systému implementovaných v JavaScriptovém frameworku AngularJS. NetStar umožňuje pracovat jak s jednoduchými telefonními hovory, tak i s videokonfe­rencemi. Telefonní i videohovory je možné automaticky nahrávat pomocí Record Manageru a veškeré události snadno spravovat přes Contact Center. Díky monitoringu je vždy k dispozici přehled o hovorech čekajících na odbavení, podrobné statistiky hovorů, a informace o spolehlivosti plnění služeb (SLA).


Poslední projekty

Screenshot aplikace

Limal

Limal s.r.o. je společnost zajišťující logistiku pro eshopy sporty.cz, snowboards.cz a další. V rámci napojení na jejich systém bylo vytvořeno REST API v Java EE frameworku Grails umožňující obousměrnou komunikaci mezi API eshopů a systémem Limalu.

Promo web screenshot

Duplex Player

DuplexPlayer je výkonný video přehrávač virtuální reality schopný přehrát videz až do rozlišení 16K. Podporuje paralelně několik video vstupů a video a autido výstupů. Mezi pokročilé vlastnosti přehrávače patří 3D mapování na kostku, kouli a válec, umí vkládat VR titulky a umožňuje horizontální a vertikální kompenzaci oční vady. Přehrávač je optimalizován pro 64 bitové operační systémy. Využívá OpenGL, OpenAL a FFMPEG. Grafické uživatelské rozhranní je postaveno na Qt frameworku.

Screenshot aplikace

Cafeteria

Cafeteria je interní webový portál společnosti Quanti s.r.o. pro správu a distribuci firemních benefitů formou eshopu implementován v Java EE frameworku Grails. Společnost administruje celý systém a využívá ke správě vlastního majetku.