Hearing Aid

  • Banner aplikace

    Banner aplikace

  • Screenshoty aplikace

    Screenshoty aplikace

  • Logo Hearing Aid

    Logo Hearing Aid


Stránka projektu

H Hearing Aid je mobilní aplikace pro Android nahrazující kochleární implantát, která umožňuje zesílit lidskou řeč a potlačit okolní (rušivé) zvuky. Pomocí posuvníku lze nastavit rozsah frekvenčního pásma, které je takto zesilováno. Aplikace jako jediná z České republiky postoupila do finále celoevropské soutěže Vodafone Foundation Smart Accessibility 2012, kde obsadila konečné druhé místo v kategorii Independent living.

O aplikaci vyšlo několik zahraničních článků, mimo jiné také na portálu Evropské unie. Pro účely prezentace aplikace ve finále Vodafone Foundation Smart Accessibility konané v prosinci 2012 v Bruselu bylo natočeno propagační video.

Díky grantu od společnosti Vodafone byla aplikace přepsána do nativního kódu za účelem snížení doby odezvy zvuku a vytvořen sofistikovanější ekvalizér pro zesilování jednotlivých frekvencí zvuku, aby ještě lépe umožňoval kompenzovat sluchové postižení uživatelů.

Aplikace byla v následujícím roce rovněž vyvinuta pro platformu iOS.


Propagační video:


Poslední projekty

Logo 3E aplikace

3e Calendar

3eCalendar je komerční aplikace pro společnost Zonio s.r.o., která slouží k obousměrné synchronizaci událostí Android kalendáře v mobilním zařízením s událostmi kalendáře na Zonio serveru. Kalendář je integrován do interního systému Androidu, proto lze synchronizaci nastavit s jakoukoliv kalendář aplikací třetích stran nebo jejím widgetem.

Logo aplikace

Spy For Me

Spy For Me je aplikace schopná prostřednictvím připojených bluetooth sluchátek odposlouchávat vzdáleně zvuk ze spárovaného zařízení, který je zesilován a filtrován od okolního šumu. Aplikace běží jako služba na pozadí, tudíž neruší v běžném každodením používání telefonu.

Logo aplikace

2N® Helios IP Mobile

Helios IP Mobile je komerční aplikace pro společnost 2N Telekomikace a.s., která slouží k propojení dveřních interkomů s mobilními či tabletími zařízeními. Podporuje hlasovou komunikaci a sledování obrazu kamery vzdálených dveřních interkomů přímo na zařízeních. Pomocí mobilního zařízení lze rovněž ovládat dveřní mechanismy.

Technologie