Hearing Aid

  • Banner aplikace

    Banner aplikace

  • Screenshoty aplikace

    Screenshoty aplikace

  • Logo Hearing Aid

    Logo Hearing Aid


Stránka projektu

H Hearing Aid je mobilní aplikace pro Android nahrazující kochleární implantát, která umožňuje zesílit lidskou řeč a potlačit okolní (rušivé) zvuky. Pomocí posuvníku lze nastavit rozsah frekvenčního pásma, které je takto zesilováno. Aplikace jako jediná z České republiky postoupila do finále celoevropské soutěže Vodafone Foundation Smart Accessibility 2012, kde obsadila konečné druhé místo v kategorii Independent living.

O aplikaci vyšlo několik zahraničních článků, mimo jiné také na portálu Evropské unie. Pro účely prezentace aplikace ve finále Vodafone Foundation Smart Accessibility konané v prosinci 2012 v Bruselu bylo natočeno propagační video.

Díky grantu od společnosti Vodafone byla aplikace přepsána do nativního kódu za účelem snížení doby odezvy zvuku a vytvořen sofistikovanější ekvalizér pro zesilování jednotlivých frekvencí zvuku, aby ještě lépe umožňoval kompenzovat sluchové postižení uživatelů.

Aplikace byla v následujícím roce rovněž vyvinuta pro platformu iOS.


Propagační video:


Poslední projekty

Logo aplikace

2N® Helios IP Mobile

Helios IP Mobile je komerční aplikace pro společnost 2N Telekomikace a.s., která slouží k propojení dveřních interkomů s mobilními či tabletími zařízeními. Podporuje hlasovou komunikaci a sledování obrazu kamery vzdálených dveřních interkomů přímo na zařízeních. Pomocí mobilního zařízení lze rovněž ovládat dveřní mechanismy.

Logo aplikace

Find My Phone

Find My Phone je mobilní aplikace pro Android, která slouží k nalezení telefonu v místnosti. Prostým zapískáním nebo tlesknutím dojde k hlasitému vyzvánění hledaného zařízení. Aplikace běží jako služba na pozadí, tudíž neruší v běžném každodením používání telefonu.

Logo aplikace

Memory Animals

Memory Animals je mobilní jednoduchá hra pro tablety zvaná pexeso určená pro dva hráče. Skládá se z 24 kartiček. Cílem je otáčet kartičky, najít dvě shodné a porazit soupeře. Aplikace se účastnila finále soutěže Samsung eClub Competition 2012 v kategorii Tablet.

Technologie