Easy Colouring

 • Logo aplikace

  Logo aplikace

 • Banner aplikace

  Banner aplikace

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace

 • Foto Mr. JinHwan Kim (ředitel Samsungu pro ČR a SR) při závěrečném předávání cen na Samsung eClub Competition 2012

  Foto Mr. JinHwan Kim (ředitel Samsungu pro ČR a SR) při závěrečném předávání cen na Samsung eClub Competition 2012


 • Tag: Mobilní aplikace
 • Klient: Quanti s.r.o.
 • Datum: Říjen 2012
Stránka projektu

E Easy Colouring je mobilní aplikace určena pro všechny, kteří rádi kreslí, především však pro nejmenší. Jedná se o omalovánky se čtyřmi základními motivy, jenž je možné rozšířit o mnoho dalších nafocením svých vlastních. Omalovánky obsahují širokou paletu nástrojů, jako např. štětec, gumu, kyblík, kapátko, vložení textu či obrázku. Dále je možné shlédnout video celého postupu omalování a výsledný obrázek si uložit či se pochlubit svým přátelům a sdílet jej na sociálních sítích jako je Facebook či Google+.

Omalovánky využívají schopností Samsung S-Pen, neboť při vývoji bylo použito Samsung S-Pen SDK pro stylusy zařízení. Aplikace byla ohodnocena ve finále soutěže Samsung eClub Competition 2012 třetím místem v kategorii Note.

Pro účely prezentace aplikace v soutěži Samsung eClub Competition bylo natočeno propagační screencast video.


Propagační video:


Poslední projekty

Logo aplikace

Spy For Me

Spy For Me je aplikace schopná prostřednictvím připojených bluetooth sluchátek odposlouchávat vzdáleně zvuk ze spárovaného zařízení, který je zesilován a filtrován od okolního šumu. Aplikace běží jako služba na pozadí, tudíž neruší v běžném každodením používání telefonu.

Logo aplikace

2N® Helios IP Mobile

Helios IP Mobile je komerční aplikace pro společnost 2N Telekomikace a.s., která slouží k propojení dveřních interkomů s mobilními či tabletími zařízeními. Podporuje hlasovou komunikaci a sledování obrazu kamery vzdálených dveřních interkomů přímo na zařízeních. Pomocí mobilního zařízení lze rovněž ovládat dveřní mechanismy.

Banner aplikace

Hearing Aid

Hearing Aid je mobilní aplikace pro Android nahrazující kochleární implantát, která umožňuje zesílit lidskou řeč a potlačit okolní (rušivé) zvuky. Pomocí posuvníku lze nastavit rozsah frekvenčního pásma, které je takto zesilováno. Aplikace jako jediná z České republiky postoupila do finále celoevropské soutěže Vodafone Foundation Smart Accessibility 2012, kde obsadila konečné druhé místo v kategorii Independent living.

Technologie