Easy Colouring

 • Logo aplikace

  Logo aplikace

 • Banner aplikace

  Banner aplikace

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace

 • Foto Mr. JinHwan Kim (ředitel Samsungu pro ČR a SR) při závěrečném předávání cen na Samsung eClub Competition 2012

  Foto Mr. JinHwan Kim (ředitel Samsungu pro ČR a SR) při závěrečném předávání cen na Samsung eClub Competition 2012


 • Tag: Mobilní aplikace
 • Klient: Quanti s.r.o.
 • Datum: Říjen 2012
Stránka projektu

E Easy Colouring je mobilní aplikace určena pro všechny, kteří rádi kreslí, především však pro nejmenší. Jedná se o omalovánky se čtyřmi základními motivy, jenž je možné rozšířit o mnoho dalších nafocením svých vlastních. Omalovánky obsahují širokou paletu nástrojů, jako např. štětec, gumu, kyblík, kapátko, vložení textu či obrázku. Dále je možné shlédnout video celého postupu omalování a výsledný obrázek si uložit či se pochlubit svým přátelům a sdílet jej na sociálních sítích jako je Facebook či Google+.

Omalovánky využívají schopností Samsung S-Pen, neboť při vývoji bylo použito Samsung S-Pen SDK pro stylusy zařízení. Aplikace byla ohodnocena ve finále soutěže Samsung eClub Competition 2012 třetím místem v kategorii Note.

Pro účely prezentace aplikace v soutěži Samsung eClub Competition bylo natočeno propagační screencast video.


Propagační video:


Poslední projekty

Logo aplikace

Find My Phone

Find My Phone je mobilní aplikace pro Android, která slouží k nalezení telefonu v místnosti. Prostým zapískáním nebo tlesknutím dojde k hlasitému vyzvánění hledaného zařízení. Aplikace běží jako služba na pozadí, tudíž neruší v běžném každodením používání telefonu.

Logo aplikace

Memory Animals

Memory Animals je mobilní jednoduchá hra pro tablety zvaná pexeso určená pro dva hráče. Skládá se z 24 kartiček. Cílem je otáčet kartičky, najít dvě shodné a porazit soupeře. Aplikace se účastnila finále soutěže Samsung eClub Competition 2012 v kategorii Tablet.

Logo aplikace

2N® Helios IP Mobile

Helios IP Mobile je komerční aplikace pro společnost 2N Telekomikace a.s., která slouží k propojení dveřních interkomů s mobilními či tabletími zařízeními. Podporuje hlasovou komunikaci a sledování obrazu kamery vzdálených dveřních interkomů přímo na zařízeních. Pomocí mobilního zařízení lze rovněž ovládat dveřní mechanismy.

Technologie