Easy Colouring

 • Logo aplikace

  Logo aplikace

 • Banner aplikace

  Banner aplikace

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace

 • Foto Mr. JinHwan Kim (ředitel Samsungu pro ČR a SR) při závěrečném předávání cen na Samsung eClub Competition 2012

  Foto Mr. JinHwan Kim (ředitel Samsungu pro ČR a SR) při závěrečném předávání cen na Samsung eClub Competition 2012


 • Tag: Mobilní aplikace
 • Klient: Quanti s.r.o.
 • Datum: Říjen 2012
Stránka projektu

E Easy Colouring je mobilní aplikace určena pro všechny, kteří rádi kreslí, především však pro nejmenší. Jedná se o omalovánky se čtyřmi základními motivy, jenž je možné rozšířit o mnoho dalších nafocením svých vlastních. Omalovánky obsahují širokou paletu nástrojů, jako např. štětec, gumu, kyblík, kapátko, vložení textu či obrázku. Dále je možné shlédnout video celého postupu omalování a výsledný obrázek si uložit či se pochlubit svým přátelům a sdílet jej na sociálních sítích jako je Facebook či Google+.

Omalovánky využívají schopností Samsung S-Pen, neboť při vývoji bylo použito Samsung S-Pen SDK pro stylusy zařízení. Aplikace byla ohodnocena ve finále soutěže Samsung eClub Competition 2012 třetím místem v kategorii Note.

Pro účely prezentace aplikace v soutěži Samsung eClub Competition bylo natočeno propagační screencast video.


Propagační video:


Poslední projekty

Banner aplikace

Hearing Aid

Hearing Aid je mobilní aplikace pro Android nahrazující kochleární implantát, která umožňuje zesílit lidskou řeč a potlačit okolní (rušivé) zvuky. Pomocí posuvníku lze nastavit rozsah frekvenčního pásma, které je takto zesilováno. Aplikace jako jediná z České republiky postoupila do finále celoevropské soutěže Vodafone Foundation Smart Accessibility 2012, kde obsadila konečné druhé místo v kategorii Independent living.

Logo aplikace

Spy For Me

Spy For Me je aplikace schopná prostřednictvím připojených bluetooth sluchátek odposlouchávat vzdáleně zvuk ze spárovaného zařízení, který je zesilován a filtrován od okolního šumu. Aplikace běží jako služba na pozadí, tudíž neruší v běžném každodením používání telefonu.

Logo aplikace

Memory Animals

Memory Animals je mobilní jednoduchá hra pro tablety zvaná pexeso určená pro dva hráče. Skládá se z 24 kartiček. Cílem je otáčet kartičky, najít dvě shodné a porazit soupeře. Aplikace se účastnila finále soutěže Samsung eClub Competition 2012 v kategorii Tablet.

Technologie