Zelený slon

  • Screenshot aplikace

    Screenshot aplikace

  • Screenshot aplikace

    Screenshot aplikace


  • Tag: Podpora při vývoji
  • Klient: ZelenySlon
  • Datum: Listopad 2013
Stránka projektu

Z Zelený slon je webový univerzitní portál pro akademickou komunitu vyvinutý v PHP Nette frameworku. Portál slouží ke komunikaci mezi členy akademické obce, sdílení studijních materiálů, plánovaní událostí, zveřejňování výsledků zkoušek a dalších akcích konaných během období studia.

Z hlediska vývoje jsem se podílel na návrhu a implementaci modulu kalendáře událostí.


Poslední projekty

Screenshot aplikace

qVersion

qVersion je PHP webová aplikace vyvinutá v Nette frameworku, která slouží k pohodlné správě webových projektů. Umožnuje verzování projektu, nasazování projektu na testovací platformu a vydávání nových verzí. Uživatel má možnost upravit spouštěné skripty podle vlastních potřeb.

Screenshot aplikace

2N® Indoor Touch

2N® Indoor Touch je vnitřní dotykový interkom panel se zabudouvaným operačním systémem Android. K audio a video komunikaci slouží protokol SIP. Pouhým pohledem na displej panelu lze zjistit, kdo právě stojí před dveřmi, pomocí tlačítek na dotykovém displeji zahájit hovor, otevřít dveřní zámek a rozsvítit světla.

Screenshot aplikace

RTIS Eshop

RTIS eshop je webový elektronický obchod, který je vytvořen v PHP frameworku Nette a slouží k nákupu licence produktu RTIS. RTIS je webová databázové aplikace pro zobrazování výrobních dat z MS SQL databáze běžící na serverech Procter & Gamble s.r.o..

Technologie