Specha to

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace


 • Tag: Podpora při vývoji
 • Klient: SpechaTo.cz
 • Datum: Květen 2012
Stránka projektu

S Spechato je inzertní portál vyvinutý v programovacím jazyce C#. Inzeráty jsou rozděleny do několika kategorií mezi kterými lze filtrovat na základě mnoha nastavitelných kritérií. Inzeráty lze spravovat v rozsáhlém administračním rozhranní. Pro online platby je využita platební brána PayU.

Z hlediska vývoje jsem připravil migraci dat.


Poslední projekty

Screenshot aplikace

Zelený slon

Zelený slon je webový univerzitní portál pro akademickou komunitu vyvinutý v PHP Nette frameworku. Portál slouží ke komunikaci mezi členy akademické obce, sdílení studijnách materiálů, plánovaní událostí, zveřejňování výsledků zkoušek a dalších akcích konaných během období studia.

Screenshot aplikace

RTIS Eshop

RTIS eshop je webový elektronický obchod, který je vytvořen v PHP frameworku Nette a slouží k nákupu licence produktu RTIS. RTIS je webová databázové aplikace pro zobrazování výrobních dat z MS SQL databáze běžící na serverech Procter & Gamble s.r.o..

Screenshot aplikace

2N® Indoor Touch

2N® Indoor Touch je vnitřní dotykový interkom panel se zabudouvaným operačním systémem Android. K audio a video komunikaci slouží protokol SIP. Pouhým pohledem na displej panelu lze zjistit, kdo právě stojí před dveřmi, pomocí tlačítek na dotykovém displeji zahájit hovor, otevřít dveřní zámek a rozsvítit světla.

Technologie