Specha to

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace

 • Screenshot aplikace

  Screenshot aplikace


 • Tag: Podpora při vývoji
 • Klient: SpechaTo.cz
 • Datum: Květen 2012
Stránka projektu

S Spechato je inzertní portál vyvinutý v programovacím jazyce C#. Inzeráty jsou rozděleny do několika kategorií mezi kterými lze filtrovat na základě mnoha nastavitelných kritérií. Inzeráty lze spravovat v rozsáhlém administračním rozhranní. Pro online platby je využita platební brána PayU.

Z hlediska vývoje jsem připravil migraci dat.


Poslední projekty

Screenshot aplikace

RTIS Eshop

RTIS eshop je webový elektronický obchod, který je vytvořen v PHP frameworku Nette a slouží k nákupu licence produktu RTIS. RTIS je webová databázové aplikace pro zobrazování výrobních dat z MS SQL databáze běžící na serverech Procter & Gamble s.r.o..

Screenshot aplikace

qVersion

qVersion je PHP webová aplikace vyvinutá v Nette frameworku, která slouží k pohodlné správě webových projektů. Umožnuje verzování projektu, nasazování projektu na testovací platformu a vydávání nových verzí. Uživatel má možnost upravit spouštěné skripty podle vlastních potřeb.

Screenshot aplikace

Zelený slon

Zelený slon je webový univerzitní portál pro akademickou komunitu vyvinutý v PHP Nette frameworku. Portál slouží ke komunikaci mezi členy akademické obce, sdílení studijnách materiálů, plánovaní událostí, zveřejňování výsledků zkoušek a dalších akcích konaných během období studia.

Technologie